JABLOTRON

Obchodní manažer (m/ž)

Do rychle rostoucího týmu JABLOTRON LIVING TECHNOLOGY CZ s.r.o. hledáme nadšeného obchodníka se zájmem o technologie pro vnitřní prostředí budov.

Vaším cílem bude vystupovat jménem společnosti na obchodních jednáních a zároveň zaujmout a přesvědčit zákazníky o jedinečnosti, funkčnosti a finanční výhodnosti řešení Jablotron.

V JLT nám záleží na prostředí, ve kterém bydlíme, a na kvalitě vzduchu, který dýcháme. Proto tvoříme špičkové technologie pro zdravější a komfortnější pobyt v našich domovech.

S námi můžete přispět k úspěchu českého know-how na domácím i zahraničním trhu.

Co budete dělat?

  • Provádět akvizici nových obchodních partnerů a vyhledávat nové obchodní příležitosti
  • Opečovávat a rozvíjet svěřené regiony
  • Řešit obchodní případy a dohlížet na realizaci zakázek
  • Nést zodpovědnost za plnění obchodních plánů
  • Plnit nastavené cíle, zpracovávat reporting
  • Prezentace produktů zákazníkům a montážním partnerům

Co očekáváme?

  • Výborné prezentační a komunikační dovednosti
  • Příjemné a reprezentativní vystupování
  • Komunikační, konzultační a vyjednávací dovednosti
  • Komunikativní znalost angličtiny podmínkou, další jazykové znalosti budou velkou výhodou
  • Aktivní řízení automobilu

Co může být výhodou?

  • Praxe na obdobné pozici

Co nabízíme?

  • Motivující finanční ohodnocení s bonusy za dosažené pracovní výsledky
  • Práci v lokalitách Praha, Holešov nebo Ostrava
  • Dlouhodobý motivační program – průměrně 119 000 Kč ročně pro každého zaměstnance (podíl ze zisku holdingu)
  • Stravenkový paušál ve výši 107 Kč/den, přes 25 000 Kč ročně ke mzdě navíc
  • Dovolená 25 dní + 2 dny vánočního volna
  • Občerstvení na pracovišti a firemní akce
  • Možnost využití holdingových rekreačních objektů – chaty v atraktivních turistických oblastech
  • Zvýhodněné mobilní tarify u největších mobilních operátorů
  • Možnost využívání služebního vozidla i pro soukromé účely
  • Notebook a mobilní telefon
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost práce občasnou formou home-office, sick day
  • Jazykové vzdělávání a příležitost k profesnímu růstu

Informace o pozici

Místo pracoviště
Holešovská 1692, 76901, Holešov, okres Kroměříž, Česká republika
Typ pracovního vztahu
pracovní smlouva
Typ smluvního vztahu
Na dobu neurčitou
Benefity
Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Mobilní telefon, Možnost občasné práce z domova, Notebook, Občerstvení na pracovišti, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays
Požadované vzdělání
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky
Angličtina (Středně pokročilá)
Zadavatel
JABLOTRON LIVING TECHNOLOGY CZ s.r.o.

Kontakt

Mapa

Telefon: 777488865

Zavřít